niedziela, 23 września 2012

Something about me


Dziwne jest to,że goszczę tutaj już któryś raz z kolei...ale nigdy nie jest mi mało. Lubię tutaj wracać. Lubię dzielić się z innymi moimi przemyśleniami,lubię dzielić się moją opinią...Lubię być słuchana.
Kim jestem? 
Pytanie zwyczajne,ale zwyczajnie nie umiem na nie odpowiedzieć. Dlaczego? Hm,cóż...Odpowiedź jest prosta. Dojrzewam. Tak naprawdę  sama nie wiem kim jestem. Jednego dnia potrafię być dziewczyną z szerokim uśmiechem na twarzy,a kolejnego już naburmuszoną nastolatką. Dziwne,prawda?
Jestem szarą myszką,zdecydowanie. Boję się pokazać,ale lubię być zauważalna. Jestem zamknięta w sobie...szczególnie dla osób,którym nie ufam...po jakimś czasie potrafię się otworzyć,oczywiście...
Moi najbliżsi często mówią,że jestem ''szalona''. Czy to prawda? Czasem mam dni,w których potrafię zanosić się śmiechem bez powodu. Nienormalne,ale to ja....
Słyszałam też,że potrafię rysować. W sumie...lubię to robić. Przedstawiam świat moimi oczyma. Moją wyobraźnią. Sobą.
Słyszałam również,że całkiem nieźle idzie mi pozowanie do zdjęć. Czy to lubię? Oczywiście. W sumie mogłabym moją przyszłość powiązać z modelingiem...ale jest jedna przeszkoda,której nie da się zmienić...Mianowicie mój wzrost. Nie dawno liczyłam sobie niecałe 1,55cm...Dużo,prawda? Haha.
Lubię historię i sztukę. Lubię słuchać ludzi,którzy mają do powiedzenia,coś ciekawego. Fascynuję się starą i nową technologią. Uwielbiam podróżować. Zakochana na zabój jestem w Paryżu,Nowym Jorku i Londynie. Lubię być modnie ubrana...mogę powiedzieć,że zawsze staram się podążać za modą. Lubię kolorowe czasopisma. Inspiruję się Laną Del Rey i Demetrią Lovato. Potrafię słuchać wszystkiego. Po prostu.
Jestem sobą.

1 komentarz:

  1. Witaj Aguś! :* Ja tam od razu mogę powiedzieć, że jesteś śliczna i wspaniała! :D :*

    OdpowiedzUsuń

toleruję obserwowanie za obserwowanie :)