sobota, 29 września 2012

new shoes

Kto normalny w sobotę wstaje o 6:35? No tak...ja. Ale opłacało się! Wstałam tak wcześnie,ponieważ wraz przyjaciółką wybrałyśmy się na zakupy do Będzina. I powiem wam,że się udały. Od jakiegoś czasu polowałam na buty...takie,które by mi się spodobały. W naszym centrum żadne buty nie przykuły mojej uwagi. A tu proszę! Udało mi się upolować w Będzinie śliczne buty za przyzwoitą cenę. 
Zdjęcia nie oddają tak uroku tych bucików...w rzeczywistości są jeszcze ładniejsze,haha. Przed chwilą wróciłam z zakupów,na których byłam z mamą i babcią. Uwielbiam chodzić z nimi po sklepach. Poza tym,byliście dzisiaj na dworze?! Jest tak gorąco! Aż za gorąco jak na jesień...ale to chyba dobrze.
Aktualnie piję soczek,a potem? Właśnie co potem. Jak na razie planuję z rodzinką wybrać się do parku...muszę pozbierać trochę liści na zielnik,który muszę oddać w przyszłym tygodniu :O Nie wiem jak ja to zrobię,ale muszę dać radę. Wybiorę się może na zdjęcia z M.,ale to jeszcze nie wiadomo. Na razie szukamy jakiś pomysłów. (Btw,macie jakieś pomysły na zdjęcia?) Ok,nie zanudzam! Bye,bye.


hahaha!

2 komentarze:

  1. Kto normalny, więc Agato! :D Co za kłamstwo, że Ty?! :c

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo ładne butki ! ; ) ile maja cm obcasa ?;)
    Fajny blog, pozdrawiam ! ;*

    OdpowiedzUsuń

toleruję obserwowanie za obserwowanie :)